Čištění fasád

Abrazivní čištění tryskání - pískování

Tryskání neboli pískování je abrazivní metoda čištění s úspěchem používáno také pro čištění fasád, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů. Metodu mobilního tryskání lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek. Abrazivní čištění TORBO je velmi jemná metoda, která je navíc schválena památkovým ústavem. Naše přístroje Torbo jsou vhodné pro mobilní pískování i v husté zástavbě a v centrech měst. Čištění fasád abrazivním tryskáním je možné použít prakticky kdekoliv a to bez zvláštních požadavků na konstrukce zabraňující šíření prachu.

 

Odstranění atmosférického znečištění chemickou cestou

Pro čištění usazenin z prachu, smogu a kyselých dešťů také využíváme speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy povrchů a fasád, používané stavební materiály a střešní krytiny. Následně nabízíme ochranu povrchů hydrofobními, oleofobními a nano prostředky před opětovným znečištěním atmosférickými vlivy s několikaletou zárukou. 

Odstranění organického znečištění

Speciálními čisticími přípravky ze zateplovacích systémů, zdí, kamenů, obkladů, nátěrů a dalších povrchů odstraníme organické nečistoty jako jsou plísně, řasy, mechy či houby. Výsledkem použití přípravků a patentovaných postupů je dokonalé odstranění těchto nepříjemných nečistot, obnovení původního vzhledu fasády a její několikaletá ochrana před dalším napadením.

 

♦  Čištění, mytí a ochrana fasád domů (vodou, parou, chemicky, abrasivně)

♦  Čištění všech typů povrchů 
    (cihla, keramika, beton, pískovec, travertin, žula, hliník, umělý kámen, mramor, brizolit, zateplené a barvené fasády atd.) 
♦  Čištění hliníkových a nerezových konstrukcí
♦  Čištění a ochrana památek, soch, plastik, uměleckých děl, pomníků, hrobek, kolumbárií
♦  Čištění a odstraňování organických nečistot (plísnísně, houby, řasy, mechy). Ochrana proti novotvorbě
♦  Čištění zámkových dlažeb (olejové skvrny, organické nečistoty, stopy po pneu, žvýkačky)
♦  Odstraňování barev a nátěrů (až 20 vrstev)
♦  Speciální hloubkové čištění schodů a podlah
♦  Speciální ochranné, hydrofobní a zpevňovací nátěry pro včechny povrchy
♦  Stavební opravy a rekonstrukce - kompletní dodání fasády na klíč

Pro více informací o čištění fasád tlakovým tryskáním nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 602 259 423 nebo využijte formuláře pro dotazy.