Nátěry

♦  Nátěry fasád (akrylátové, silikátové, silikonové, vápenné)
♦  Nátěry ocelových konstrukcí, antikorozní nátěr 
♦  Nátěry hliníkových konstrukcí a fasád 
♦  Protipožární nátěry a nástřiky 
♦  Speciální chemicky odolné a průmyslové nátěry 
♦  Speciální ochranné, hydrofobní a zpevňovací nátěry 
♦  Nátěry zamezující tvorbě organických nečistot (plísně, houby, řasy, mechy)

♦  Ochranné preventivní protisprejerské nátěry - jednorázové/permanentní (několik systémů s až 6-ti letou zárukou)
  Stavební opravy a rekonstrukce fasád - kompletní dodání fasády na klíč

Naše společnost provedla nátěry fasád budovy 4D Center Prague (bývalé sídlo Chemapolu) podle návrhu francouzsko-izraelského umělce a designera Yaacova Agama. Na fasádu jsme aplikovali přes 300 barevných odstínů.  Dům je zapsán v Guinessově knize rekordů jako dům s nejbarevnější fasádou.

Prúmyslové a antikorozní nátěry
Na aplikaci průmyslových nátěrových systémů ocelových konstrukcí, fasád, hal, střech, lodí používáme nátěry renomovaných výrobců např. Tikkurila, Sika, Hempel. 

Fasádní nátěry
Nátěry fasád provádíme akrylové, silikátové, silikonové i vápenné. Naše služby poskytujeme komplexně. Našimi pracovníky jsme schopni zajistit stavební opravy a rekonstrukce fasád. Jednoduše řečeno dodáme Vám kompletní fasádu na klíč. 

Antigraffiti nátěry
Zejména ve velkých městech jsou graffiti neustálým problémem. Po jejich vyčištění se velmi často stává, že se objevují znovu. Tomu se však dá zamezit aplikací preventivních antigraffiti nátěrů, které Vaši fasádu ochrání nejen před sprejery, ale také od znečištění psí močí či automobilovou dopravou. Ideální antigraffiti nátěry pro jednotlivé typy povrchů pečlivě vybíráme a aplikujeme na fasády až do výše tří metrů. Na antigraffiti nátěry poskytujeme záruku až do výše 6 let.

Nátěry proti organickému znečištění - plísně, řasy, mechy, houby
Vlhkost, nedostatek slunečního záření a vzduchu jsou nejčastějšími příčinami vzniku plísní, řas a hub. Před nanesením nátěru je třeba provést čištění a dezinfekci povrchu, abychom povrch zbavili veškerých zárodků a biomasy. Poté se nanese tzv. fungicidní nátěr, tedy nátěr proti výskytu dalších nečistot organického původu. Takto ošetřit dokážeme jakýkoliv povrch včetně zateplovacích systémů, památek a střech. Na nátěr dáváme záruku až 5 let na jeho funkčnost - novotvorbě znečištění.

Protipožární nátěry
Protipožární nátěr je dnes nutností u každé stavby. Kvalitní protipožární nátěry mohou zmírňovat následky škod způsobených ohněm. Nejčastěji aplikujeme dva základní typy protipožárního nátěru:

  • Protipožární nátěr na kovové konstrukce
  • Protipožární nátěr na dřevěné konstrukce

Hydrofobní nátěry
Voda je jeden z hlavních faktorů narušujících většinu povrchů, proto musíme před jejím negativním účinkem chránit nejen omítky ale třeba také kovy či dřevo. Hydrofobní nátěry vytvářejí izolační vrstvu, která odděluje povrch od okolního prostředí, čímž zabraňuje prosáknutí vody a nečistot do materiálu. Povrchy ošetřené hydrofobními nátěry jsou snadno omyvatelné, díky čemuž se na nich netvoří plísně, mechy, řasy ani jiné nečistoty. Minimalizuje se tím také eroze povrchu.

Rádi byste získali více informací o nátěrech? Kontaktujte nás tedy na telefonním čísle 602 259 423 nebo využijte formuláře pro dotazy.