O nás

Společnost AXIOM REAL spol. s r.o. působí v oboru čištění a ochrany povrchů již od roku 1998. Za tu dobu jsme získali řadu zkušeností zejména v oblastech jako je tryskání - pískování povrchůaplikace nátěrůsanace betonu nebo čištění fasád. Jako specialisté na povrchové úpravy většinou zajišťujeme pro generální dodavatele dílčí specializované dodávky, ale přijímáme i zakázky na klíč, které zvládneme včetně stavebních oprav. Práce provádíme po celém území ČR a jsme schopni provádět tryskací a čisticí práce i bez externího napojení na elektro a vodu.

Hovoří za nás především naše reference. Čistíme také povrchy významných budov a památek. Z nejzajímavějších stojí za zmínku Karlův most, Státní opera, Hotel Imperiál, sklepy Vína Mikulov či Bratislavský hrad.

Na konci roku 2004 jsme dokončili netradiční zakázku na hliníkové fasádě budovy bývalého Chemapolu, nyní 4D Centrum. Na tuto fasádu jsme aplikovali více než 300 barevných odstínů navržených francouzským umělcem Yaacovem Agamem. Tato fasáda je nyní zapsána v Guinnessově knize rekordů.

Za mnohaleté působení na trhu jsme se stali opravdovými odborníky v oboru. Prostřednictvím našich profesionálně vyškolených pracovníků poskytujeme kompletní čistící servis, s ním související služby i pravidelné kontroly a údržby. Naše služby stále zkvalitňujeme, v poslední době například zavedením systému řízení managementu kvality podle normy ČSN ISO 9001 a certifikovaného systému bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve shodě se specifikací ČSN OHSAS 18001.

Věříme, že výběrem naší společnosti budete příjemně překvapeni nejen způsobem komunikace, profesionalitou, ale hlavně šikovností a pracovitostí našich českých zaměstnanců.