Reference tryskání

Hotel Imperial, Praha

Kompletní vyčištění fasády hotelu Imperial, jež byl postaven v letech 1913 až 1914 na zakázku významného pražského hoteliéra Jana Koláře. Exteriéry jsou ve stylu Art Deco s kubistickými prvky, které byly dále doplněny o pozdně secesní mozaikovou výzdobu interiérů. 


Karlův most, Praha

Celkové čištění Karlova mostu po jeho generální opravě obnášelo zejména sjednocení barevných rozdílů mezi starými a novými bloky. Prováděli jsme metodou tryskání systémem Torbo a čištěním parou. Výše zmíněný postup musel být nejprve důkladně otestován na již vyřazených kamenech v depozitáři. Teprve poté se určil přesný technologický postup a metody čištění. Pro tryskání je vždy důležité zvolit vhodné abrazivo, zde jsme použili mletý živec.


Otryskání ocelového sloupu Pařížská 24

Pařížská 24, Praha

Otryskání zbytků byrevného nátěru a koroze z ocelového sloupu při rekonstrukci obchodu v Pařížské 24, Praha.


Tryskání celé fasády domu Nad Štolou 6

Praha

Čištění kompletní nádherné fasády objektu Nad Štolou 6, Praha tryskácím systémem Torbo.


Státní opera Praha

Na budově Státní opery Praha jsme odstraňovali staré nátěry a omítky z fasády.


Víno Mikulov – sklepy sektárny

Vyčistili jsme přes 1 700 m2 cihel ve třech sklepích bývalé sektárny společnosti Víno Mikulov v Mikulově.


Tondach Brno – vozíky

Odstraňovali jsme korozi a staré nátěry ze 186 vozíků, na které se skládají palety s cihlami. Ty pak dále projíždějí pecí (sušárnou). Zakázka trvala téměř rok, během kterého jsme za provozu ošetřili tryskáním vždy 5 vozíků týdně. Následně jsme na tyto ošetřené vozíky aplikovali ochranný nátěr.


kravín Tis, okr. Havlíčkův Brod

Prováděli jsme otryskání starého nátěru a koroze z ocelové konstrukce budovy teletníku. Poté jsme aplikovali nátěrový systém s vrchní zdravotně nezávadnou barvou.


OSCHATZ - tlakové nádoby

Otryskání povrchu od okují a mastnoty na nově vyrobených tlakových nádobách. Po otryskání se předaly do lakovny na nástřik barvou.


čištění soklu z terazza

Praha

Tryskáním došlo k vyčištění a sjednocení povrchu soklu.